Polish (PL)
Polish (PL)
English (en-GB)

Szkolenie uzupełniające dla lustratorów - Aktualizacja

Szanowni Państwo


Aktualizacja 14.09.2023 r.


Potwierdzamy, że szkolenie odbędzie się w planowanym terminie, szkolenie rozpoczyna się 18 września o godzinie 11:00, szkolenie będzie miało miejsce w sali kotaljlowej w dworku przy hotelu      ( sala będzie oznaczona logiem Związku), a obiad i kolacja będzie miała miejsce również w dworku w sali balowej. Ramowy program szkolenia został do Państwa przesłany dodatkowo można pobrać poniżej.


Krajowy Związek podjął decyzję o zmianie zarówno terminu jak i miejsca przeprowadzenia szkolenia.

Mając na uwadze powyższe, szkolenie uzupełniające dla lustratorów odbędzie się w dniach 18 – 19 września 2023 r. (poniedziałek/wtorek) w Kielcach w ośrodku Binkowski Resort, ul. Szczepaniaka 42, 25-043 Kielce.

W związku z powyższym zmianie uległa również opłata za szkolenie tj. na kwotę 1100 zł brutto (w tym 23% VAT) – kwota obejmuje materiały szkoleniowe, miejsce noclegowe (pokój dwuosobowy), śniadanie, obiad, kolację, kącik kawowy oraz parking i dostęp do hotelowej Strefy Wellness (siłownia, basen, jacuzzi, Świat Saun, grota solna), istnieje również możliwość wyboru pokoju jednoosobowego – wymagana dopłata 140 zł.


Program szkolenia również uległ zmianie tj.


1. Statut i uregulowania wewnętrzne Spółdzielni ze szczególnym uwzględnieniem Rolniczych Spółdzielni Produkcyjnych,

    Prowadzący: Jerzy Josse – Radca Prawny,

2. Zagadnienia księgowo – rachunkowe w procesie lustracji.

     Prowadzący: Artur Puławski – Biegły Rewident/Lustrator,

3. Analiza danych finansowych w procesie lustracji,

    Prowadzący: Artur Puławski – Biegły Rewident/Lustrator,

4. Tryb i zasady przeprowadzania lustracji organizacji spółdzielczych – wykład przypominający,

    Prowadzący: Filip Plaskota – Lustrator/Radca Prawny.

5. Archiwizacja dokumentacji podmiotów spółdzielczych.


Szkolenie zostanie przeprowadzone w przypadku zgłoszenia się przynajmniej 25 uczestników, miejsca noclegowe są limitowane. Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w szkoleniu do dnia 18 sierpnia 2023 r. (formularz zgłoszeniowy w załączeniu). Należność za szkolenie należy wnieść w terminie do 1 września 2023 r. na rachunek bankowy KZRRSP nr:  85 1020 1156 0000 7802 0062 1128 z dopiskiem imię i nazwisko uczestnika, szkolenie 18-19.09.2023 r. Szczegółowy harmonogram szkolenia zostanie przekazany zgłoszonym uczestnikom na wskazany w zgłoszeniu adres mailowy do dnia 8.09.2023 r. Osoby które, zgłosiły chęć udziały w szkoleniu, które było planowane w sierpniu proszone są o potwierdzenie swojego uczestnictwa w nowym terminie szkolenia, w przypadku braku potwierdzenia do 31 lipca 2023 r. lub rezygnacji z udziału w szkoleniu pieniądze zostaną zwrócone na Państwa konto bankowe.


​Ramowy program szkolenia - pobierz